Przejdź do treści

Nowość! Przeszukiwanie ofert mieszkań na wynajem z całej Polski w jednym miejscu!

Znajdź okazję szukając nieruchomości online

Wyszukiwarka mieszkań i domów na sprzedaż z całej Polski

Przeszukiwarka ofert sprzedaży nieruchomości z ponad 100 portali źródłowych

Błyskawiczne powiadomienia mailowe o okazjach inwestycyjnych

Jak działa podkluczyk.pl - wyszukiwarka nieruchomości online?

Więcej niż zwykła wyszukiwarka mieszkań

Wyszukiwarka nieruchomości online to więcej niż zwykła wyszukiwarka mieszkań. To możliwość jednoczesnego przeszukiwania ponad 100 najpopularniejszych portali zamieszczających ogłoszenia sprzedaży nieruchomości online. Nie trać już więcej czasu na przeglądanie wielu portali z ogłoszeniami sprzedaży nieruchomości.

Błyskawiczne powiadomienia mailowe

Błyskawiczne powiadomienia mailowe o wszystkich okazyjnych ofertach sprzedaży nieruchomości pasujących do zdefiniowanych przez Ciebie kryteriów. Powiadomienia dostajesz tak często jak potrzebujesz aby nie przegapić okazji inwestycyjnej. O okazyjnej ofercie dowiadujesz się nawet 1 minutę po jej pojawieniu się w internecie.

Monitorowanie i wykrywanie okazji inwestycyjnych

Automatyczne monitorowanie i wykrywanie okazyjnych ofert sprzedaży nieruchomości dla każdego miasta. Największa w Polsce baza ogłoszeń sprzedaży nieruchomości online w jednym miejscu. Monitorujesz cały rynek nieruchomości w Polsce. Żadna wyszukiwarka mieszkań nie zaoferuje więcej niż podkluczyk.pl.

Wyszukiwarka ogłoszeń sprzedaży mieszkań i domów z całej Polski

100
Portali źródłowych
327
Miast w Polsce
320.000+
Ogłoszeń miesięcznie

Okazja inwestycyjna może znaleźć się sama - szukaj nieruchomości online jak profesjonaliści…

To nie jest zwykła wyszukiwarka mieszkań - podkluczyk.pl to Twój osobisty automatyczny asystent inwestycji w nieruchomości.

Najnowsze raporty cen mieszkań na blogu

raport cen ofertowych w polsce na koniec sierpnia 2022

Raport cen ofertowych mieszkań w Polsce na koniec sierpnia 2022

Sierpniowy raport cen ofertowych mieszkań w Polsce przynosi dane o dalszych wzrostach cen ofertowych mieszkań. Ceny mieszkań w ujęciu rocznym rosną coraz wolniej z miesiąca na miesiąc. W sierpniu uśredniony wzrost cen mieszkań jest już o niemal 6pp poniżej wartości inflacji CPI. Czy w takiej sytuacji można już mówić o...

Przeczytaj więcej
ceny mieszkań w Warszawie w dzielnicach

Ceny mieszkań w dzielnicach Warszawy. Raport lipiec 2022

Największy i najdroższy rynek nieruchomości w Polsce bez zmian znajdziemy w stołecznej Warszawie. Ceny mieszkań w Warszawie są najwyższe w Polsce i wyraźnie wyższe niż w drugim najdroższym Krakowie. Ile kosztuje mieszkanie w Warszawie w lipcu 2022 roku? Jak kształtują się ceny ofertowe mieszkań w poszczególnych dzielnicach Warszawy? Zapraszamy do...

Przeczytaj więcej

Inwestowanie w nieruchomości

Jak okazyjnie kupić nieruchomość?

Jak okazyjnie kupić nieruchomość?

Zakup nieruchomości wciąż jest jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania funduszy. Coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju przedsięwzięcie, szczególnie teraz, gdy inflacja ciągle rośnie, a trzymanie pieniędzy w bankach, czy na lokatach nie jest już tak opłacalne. Jednak szukając mieszkania, większość z nas nie chce przepłacać. Na co więc zwrócić uwagę, aby okazyjnie kupić… Czytaj dalej »Jak okazyjnie kupić nieruchomość?

Home Staging – jak skutecznie podnieść cenę przy sprzedaży mieszkania?

Home Staging – jak skutecznie podnieść cenę przy sprzedaży mieszkania?

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przybliżyć Wam temat Home Stagingu – czym jest Home Staging i dlaczego odgrywa tak znaczącą rolę na rynku nieruchomości. Dodatkowo przedstawimy case study mieszkania, które zostało przygotowane do sprzedaży przez Justynę Zaniewską z Just Home Staging. Na prawdziwym przykładzie pokażemy jak skutecznie podnieść cenę przy sprzedaży mieszkania. Jeśli Twoje mieszkanie już od kilku miesięcy nie… Czytaj dalej »Home Staging – jak skutecznie podnieść cenę przy sprzedaży mieszkania?

Monitorowanie ogłoszeń nieruchomości – jak znaleźć okazyjne mieszkanie?

Monitorowanie ogłoszeń nieruchomości – jak znaleźć okazyjne mieszkanie?

Znalezienie okazyjnej oferty wśród ogłoszeń sprzedaży nieruchomości online pozwala zaoszczędzić w polskich realiach nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Z kolei samo przeszukiwanie ofert nieruchomości online może pochłonąć sporo czasu jeżeli robi się to ręcznie. Jak zatem pozyskać okazyjne oferty sprzedaży nieruchomości w internecie? Co więcej, jak przeszukiwać oferty sprzedaży nieruchomości online sprytnie i nie tracić na… Czytaj dalej »Monitorowanie ogłoszeń nieruchomości – jak znaleźć okazyjne mieszkanie?

Okazje inwestycyjne szukają inwestora – wyszukiwarka nieruchomości online

Okazje inwestycyjne szukają inwestora – wyszukiwarka nieruchomości online

W majowym numerze magazynu Strefa Nieruchomości po raz pierwszy będzie można przeczytać o wyszukiwarce nieruchomości online – podkluczyk.pl. Będzie to już dwunaste wydanie kwartalnika tworzonego przez ekspertów i praktyków rynku nieruchomości. Magazyn Strefa nieruchomości popularny jest szczególnie wśród inwestorów i obserwatorów rynku nieruchomości. W najnowszym numerze możecie dowiedzieć się, że dzięki podkluczyk.pl to okazje inwestycyjne… Czytaj dalej »Okazje inwestycyjne szukają inwestora – wyszukiwarka nieruchomości online

Śledź podkluczyk.pl w mediach społecznościowych