Przejdź do treści
podkluczyk.pl » Blog » 11 edycja konferencji Maraton WIWN® z prelekcją podkluczyk.pl

11 edycja konferencji Maraton WIWN® z prelekcją podkluczyk.pl

11 edycja konferencji Maraton WIWN® z prelekcją podkluczyk.pl

5 listopada 2023 roku, w Warszawskim hotelu Double Tree by Hilton miała miejsce kolejna, już 11. edycja konferencji Maraton WIWN®. W konferencji Maraton WIWN® już po raz trzeci uczestniczył jako wystawca podkluczyk.pl. Po raz pierwszy jednak podkluczyk.pl gościło na Maratonie WIWN® z prelekcją zatytułowaną Jak szukać okazji inwestycyjnych w internecie? wygłoszoną przez Michała. Maraton WIWN® organizowany niezmiennie przez Wojciecha Orzechowskiego, autora Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości, to konferencja skierowana do inwestorów i pośredników działających na rynku nieruchomości.

Prelekcja podkluczyk.pl na Maratonie WIWN®

W trakcie Maratonu WIWN® Michał miał okazję wygłosić prelekcję o tytule Jak szukać okazji inwestycyjnych w internecie? Na przykładzie narzędzi dla pośredników i inwestorów w nieruchomości dostępnych w aplikacji podkluczyk.pl, Michał pokazał jak badać rynek pod inwestycję. Dzięki modułowi interaktywnych statystyk cen ofertowych nieruchomości inwestor może wstępnie poznać ceny i trendy cenowe na badanym rynku mieszkań. Multiwyszukiwarka nieruchomosci nie tylko agreguje ogłoszenia z ponad 100 portali i wykrywa duplikaty, ale także dokonuje wstępnej automatycznej klasyfikacji każdej oferty na tle rynku, przyporządkowując kwartyl cenowy każdemu ogłoszeniu.

Michał pokazał jakie okazyjne oferty można znaleźć w internecie przy użyciu podkluczyk.pl na konkretnych przykładach ofert z Łodzi, Gdańska czy Warszawy. Jak podsumował wystąpienie Michał, parafrazując słynny zakład Blaise’a Pascal’a:

Poszukiwanie ogłoszeń w internecie ma niewielki koszt w porównaniu z potencjalną stratą, gdybyśmy pominęli okazję, która tam istnieje.

Parafraza zakładu Blaise’a Pascal’a

Jeśli ktoś twierdzi, że w internecie nie ma już okazyjnych ofert i ich tam nie szuka, to traci okazje inwestycyjne jeśli się myli. Jeśli z kolei poszukujemy okazyjnych ofert w internecie, a ich tam nie ma, to ponosimy niewielki koszt w przypadku pomyłki. Jeszcze mniejszy koszt jeśli chodzi o poświęcony czas ponosimy korzystając z inteligentnych algorytmów i narzędzia dedykowanego pośrednikom i inwestorom w nieruchomości – podkluczyk.pl.

Prelekcja podkluczyk.pl podczas konferencji Maraton WIWN® w Warszawie

Stoisko podkluczyk.pl najbardziej obleganym

Podczas 11. edycji Maratonu WIWN® podkluczyk.pl miało również swoje stoisko wystawiennicze. Z relacji osób obserwujących stoisko podkluczyk.pl z boku usłyszeliśmy, że było to najbardziej oblegane stoisko na tegorocznym Maratonie WIWN®. Możemy jedynie potwierdzić, że mieliśmy przyjemność odbyć kilkadziesiąt rozmów i prezentacji aplikacji podkluczyk.pl na żywo, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym obecnym i nowo przekonanym Użytkownikom. Z niewymuszonych komentarzy osób korzystających z podkluczyk.pl usłyszeliśmy również, że podkluczyk.pl to taki lepszy Moniter. ❤️ Jesteśmy przekonani, że dzięki informacji zwrotnej od naszych Użytkowników, do której zachęcamy niezmiennie, nasza aplikacja dla pośredników i inwestorów staje się najlepszym narzędziem do pracy z ofertami nieruchomości pojawiającymi się w internecie.

Nowości od podkluczyk.pl na konferencji Maraton WIWN®

Udział podkluczyk.pl w 11. edycji Maratonu WIWN® był również okazją do zaprezentowania nowych funkcjonalności na platformie takich jak chociażby historia ceny ogłoszenia, czy dodatkowe 10 lokalnych portali źródłowych. Nasze zaangażowanie w rozwój i dostosowywanie narzędzia do potrzeb inwestorów i pośredników nie kończy się jednak na tym. Z wielu rozmów wyłuskaliśmy już kolejne pomysły jak możemy ulepszyć aplikację podkluczyk.pl. Już niebawem wraz kolejnymi aktualizacjami serwisu planujemy wdrożyć funkcjonalności, o które prosicie, czyli m.in.: wyszukiwanie ofert na obszarze w zadanym promieniu, wyszukiwanie ofert po powiatach, czy dodawanie osobistych notatek do ogłoszenia. Widzimy się zatem na kolejnej edycji w przyszłym roku z kolejną porcją nowych funkcjonalności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *