Przejdź do treści
podkluczyk.pl » Blog » 10 edycja konferencji Maraton WIWN® z udziałem podkluczyk.pl

10 edycja konferencji Maraton WIWN® z udziałem podkluczyk.pl

podkluczyk.pl na wydarzeniu maraton wiwn w Warszawie 23 października 2022

23 października 2022 roku, w Warszawskim hotelu Double Tree by Hilton miała miejsce jubileuszowa 10. edycja konferencji Maraton WIWN®. W konferencji Maraton WIWN® już po raz drugi uczestniczył jako wystawca podkluczyk.pl – łódzki startup, który w 2020 roku zdobył wyróżnienie w konkursie Mam Pomysł na Startup organizowanym przez Urząd Miasta Łodzi. Maraton WIWN®, organizowany przez Wojciecha Orzechowskiego, autora Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości, to wydarzenie skierowane do inwestorów i pośredników działających na rynku nieruchomości. Jest to konferencja, na której można zdobyć wiedzę, umiejętności, kontakty i narzędzia potrzebne do skutecznego inwestowania.

Premiera nowych funkcjonalności podkluczyk.pl

W trakcie Maratonu WIWN® miała miejsce premiera nowych funkcjonalności na platformie podkluczyk.pl, czyli narzędziu dla inwestorów i pośredników. Jedną z nich jest wprowadzenie do oferty wyszukiwarki ogłoszeń lokali komercyjnych, działek, magazynów czy garaży. Dzięki temu inwestorzy mają jeszcze większy wybór typów ogłoszeń i mogą znaleźć oferty odpowiadające ich strategii inwestycyjnej.

Kolejną nową funkcjonalnością jest możliwość wyszukiwania ofert zarówno na sprzedaż jak i na wynajem. Ta bardzo istotna nowość jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane nam bezpośrednio przez Użytkowników portalu. Wiele biur nieruchomości korzystających z podkluczyk.pl zgłaszało, że monitorowanie rynku wynajmu nieruchomości jest równie istotne co monitorowanie rynku nieruchomości na sprzedaż. Udział podkluczyk.pl w Maratonie WIWN® pozwolił nie tylko na przedstawienie tych nowości szerokiej grupie inwestorów i pośredników, ale również na pozyskanie kolejnego feedbacku i sugestii od Użytkowników co do kierunku dalszego rozwoju narzędzia dla inwestorów i pośredników.

podkluczyk.pl na konferencji maraton wiwn 2022 w warszawie
podkluczyk.pl prezentuje nowości na stoisku podczas konferencji Maraton WIWN® w Warszawie

Prelegenci Maratonu WIWN®

Podczas 10. Maratonu WIWN®, poza organizatorem – Wojciechem Orzechowskim, prelegentami byli między innymi Kuba Midel oraz Adrian Gorzycki. Kuba Midel to założyciel Akademii Bogactwa oraz autor bestsellerowej książki “Sztuka równowagi finansowej”. Na Maratonie WIWN® podzielił się swoimi doświadczeniami i wskazówkami z życia rentiera, oraz promował autorską koncepcję półrentierskiego życia. Adrian Gorzycki to założyciel popularnego kanału na YouTube Przygody Przedsiębiorców. Na swoim kanale Adrian Gorzycki przeprowadza wywiady z różnymi przedsiębiorcami, którzy odnieśli sukces w swoich branżach. Adrian Gorzycki dzieli także się swoimi doświadczeniami z prowadzenia biznesu i udziela praktycznych porad dla początkujących przedsiębiorców.

podkluczyk.pl na konferencji Maraton WIWN®

Udział podkluczyk.pl w 10. edycji Maratonu WIWN® był nie tylko okazją do zaprezentowania nowych funkcjonalności na platformie, ale także do pozyskania nowych kontaktów oraz klientów. Nasze zaangażowanie, jako stosunkowo młodego startupu, w rozwój i dostosowywanie swojego narzędzia do potrzeb inwestorów i pośredników, jest doceniane w bezpośrednim kontakcie z naszymi Użytkownikami. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie rozmowy z inwestorami i pośrednikami używającymi narzędzia podkluczyk.pl. Tak wartościowe spotkania powinny być regułą, dlatego z pewnością widzimy się już za rok na kolejnej edycji Maratonu WIWN®.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *