Przejdź do treści
podkluczyk.pl » Blog » Wyróżnienie dla podkluczyk.pl w konkursie Mam Pomysł na Startup

Wyróżnienie dla podkluczyk.pl w konkursie Mam Pomysł na Startup

Wyróżnienie dla podkluczyk.pl w konkursie mam pomysł na startup

16 października 2020 roku, w ostatniej chwili przed wprowadzeniem twardego lock-downu w celu walki z wirusem, zmotywowani młodzi przedsiębiorcy zebrali się w łódzkim Monopolis, gdzie odbyła się uroczysta gala konkursu Mam Pomysł na Startup, organizowanego przez Urząd Miasta Łodzi. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali strove.io oraz SeniorApp. Miło nam pochwalić się, że wśród wyróżnionych projektów znalazło się narzędzie dla pośredników i inwestorów w nieruchomości – podkluczyk.pl!

podkluczyk.pl w Mam Pomysł na Startup 2020

Pomysł na startup podkluczyk.pl zrodził się w głowach Michała i Adama w 2019 roku. Na wiosnę 2020 roku twórcy podkluczyk.pl zakwalifikowali się do łódzkiego konkursu Mam Pomysł na Startup. Od marca do października 2020 pomysłodawcy aplikacji do przeszukiwania rynku nieruchomości podkluczyk.pl uczestniczyli w programie akceleracji dla startupów wraz z 20 innymi zespołami. W wyniku półrocznej akceleracji, na którą złożyło się kilka warsztatów i kilkanaście sesji mentoringowych, zespoły rywalizujące w konkursie przygotowały na początku października prezentacje swoich pomysłów na biznes. 16 października 2020 roku w łódzkim Monopolis odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Mam Pomysł na Startup. Aplikacja dla rynku nieruchomości podkluczyk.pl zdobyła wyróżnienie i odebrała nagrody od dwóch sponsorów: Meridian Ekspertów Kredytowych oraz od bionanopark.

Wyróżnienie dla podkluczyk.pl w łódzkim konkursie Mam Pomysł na Startup
Wyróżnienie dla podkluczyk.pl w łódzkim konkursie Mam Pomysł na Startup

Narzędzie dla pośredników i inwestorów w nieruchomości

Aplikacja podkluczyk.pl zaprojektowana została jako narzędzie dla pośredników i inwestorów w nieruchomości. Podstawową funkcjonalnością podkluczyk.pl jest wyszukiwarka mieszkań i domów, która agreguje ogłoszenia sprzedaży nieruchomości z ogólnodostępnych portali internetowych. Dzięki podkluczyk.pl inwestor nie musi przeszukiwać kilkudziesięciu portali z ogłoszeniami – wszystkie interesujące oferty ma w jednym miejscu. Dodatkowo, spersonalizowane filtry, które można zapisać w swoim panelu, pozwalają uniknąć wielokrotnego wybierania tych samych parametrów wyszukiwania, a więc czynią poszukiwanie mieszkania mniej irytującym.

Najważniejszym rozwiązaniem, jakie proponuje podkluczyk.pl jest możliwość otrzymywania natychmiastowych powiadomień mailowych o nowych ofertach pasujących do wybranych kryteriów. Na wielu portalach źródłowych taka funkcja jest niedostępna, a na tych, na których istnieją powiadomienia nie ma możliwości wyboru częstotliwości ich otrzymywania. Dzięki temu inwestor poszukujący nieruchomości z podkluczyk.pl ma szansę wyprzedzić konkurentów. O okazyjnych ofertach nieruchomości może dowiedzieć się pierwszy i jako pierwszy umówić się na prezentację. Natychmiastowe informacje o okazjach inwestycyjnych pozwalają zaoszczędzić ogrom czasu i sporo pieniędzy.

Przyszłość aplikacji dla rynku nieruchomości

Dzięki udziałowi w konkursie Mam Pomysł na Startup, podkluczyk.pl miał możliwość uzyskania cennej wiedzy i doświadczenia od mentorów, a także pozyskania nowych kontaktów biznesowych. Wyróżnienie, jakie startup podkluczyk.pl zdobył, dało mu także większą widoczność na rynku oraz pozwoliło na zdobycie zaufania i wsparcia od lokalnej społeczności biznesowej. Michał i Adam – założyciele podkluczyk.pl – kontynuują rozwój swojej innowacyjnej aplikacji dla rynku nieruchomości, pomagając inwestorom w nieruchomości oszczędzać czas i znaleźć najlepsze okazje inwestycyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *