Przejdź do treści
podkluczyk.pl » multiwyszukiwarka

multiwyszukiwarka

monitorowanie rynku nieruchomosci; moniter

Monitorowanie ogłoszeń nieruchomości – jak znaleźć okazyjne mieszkanie?

Znalezienie okazyjnej oferty wśród ogłoszeń sprzedaży nieruchomości online pozwala zaoszczędzić w polskich realiach nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Z kolei samo przeszukiwanie ofert nieruchomości online może pochłonąć sporo czasu jeżeli robi się to ręcznie. Jak zatem pozyskać okazyjne oferty sprzedaży nieruchomości w internecie? Co więcej, jak przeszukiwać oferty sprzedaży nieruchomości online… Dowiedz się więcej »Monitorowanie ogłoszeń nieruchomości – jak znaleźć okazyjne mieszkanie?

Okazje inwestycyjne szukają inwestora - wyszukiwarka nieruchomości online

Okazje inwestycyjne szukają inwestora – wyszukiwarka nieruchomości online

W majowym numerze magazynu Strefa Nieruchomości po raz pierwszy będzie można przeczytać o wyszukiwarce nieruchomości online – podkluczyk.pl. Będzie to już dwunaste wydanie kwartalnika tworzonego przez ekspertów i praktyków rynku nieruchomości. Magazyn Strefa nieruchomości popularny jest szczególnie wśród inwestorów i obserwatorów rynku nieruchomości. W najnowszym numerze możecie dowiedzieć się, że… Dowiedz się więcej »Okazje inwestycyjne szukają inwestora – wyszukiwarka nieruchomości online

gdzie szukać nieruchomości - więcej niż wyszukiwarka mieszkań

Gdzie szukać nieruchomości online? Więcej niż wyszukiwarka mieszkań.

Wiele osób, które chciałoby kupić okazyjnie mieszkanie staje przed wyzwaniem już w pierwszym kroku tego długiego procesu. Gdzie szukać nieruchomości online? Skąd wiadomo, że znaleziona oferta jest okazją inwestycyjną? Która wyszukiwarka mieszkań jest najlepsza? Dzisiejszy wpis poświęcony jest pierwszemu etapowi inwestycji w nieruchomość, czyli poszukiwaniu okazyjnej oferty. Z tego wpisu… Dowiedz się więcej »Gdzie szukać nieruchomości online? Więcej niż wyszukiwarka mieszkań.

Wyróżnienie dla podkluczyk.pl w konkursie mam pomysł na startup

Wyróżnienie dla podkluczyk.pl w konkursie Mam Pomysł na Startup

16 października 2020 roku, w ostatniej chwili przed wprowadzeniem twardego lock-downu w celu walki z wirusem, zmotywowani młodzi przedsiębiorcy zebrali się w łódzkim Monopolis, gdzie odbyła się uroczysta gala konkursu Mam Pomysł na Startup, organizowanego przez Urząd Miasta Łodzi. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali strove.io oraz SeniorApp. Miło nam pochwalić… Dowiedz się więcej »Wyróżnienie dla podkluczyk.pl w konkursie Mam Pomysł na Startup

Kupno mieszkania krok po kroku. Co warto wiedzieć?

Kupno mieszkania krok po kroku. Co warto wiedzieć?

Kupno mieszkania – jedna z ważniejszych decyzji w życiu Kupno mieszkania – wyzwanie, przed którym staje statystyczny Polak, po krótkim okresie wynajmowania mieszkania, kiedy już przychodzi czas na rozpoczęcie samodzielnego dorosłego życia. Często również decyzja o kupnie mieszkania jest podejmowana w konsekwencji założenia lub planowania rodziny. Poszukiwane jest wtedy odpowiednie mieszkanie,… Dowiedz się więcej »Kupno mieszkania krok po kroku. Co warto wiedzieć?