Przejdź do treści
podkluczyk.pl » Blog » Okazje inwestycyjne szukają inwestora – wyszukiwarka nieruchomości online

Okazje inwestycyjne szukają inwestora – wyszukiwarka nieruchomości online

Okazje inwestycyjne szukają inwestora - wyszukiwarka nieruchomości online

W majowym numerze magazynu Strefa Nieruchomości po raz pierwszy będzie można przeczytać o wyszukiwarce nieruchomości online – podkluczyk.pl. Będzie to już dwunaste wydanie kwartalnika tworzonego przez ekspertów i praktyków rynku nieruchomości. Magazyn Strefa nieruchomości popularny jest szczególnie wśród inwestorów i obserwatorów rynku nieruchomości. W najnowszym numerze możecie dowiedzieć się, że dzięki podkluczyk.pl to okazje inwestycyjne szukają inwestora a nie inwestor szuka nieruchomości.

okazje inwestycyjne szukają inwestora - magazyn strefa nieruchomości

Okazje inwestycyjne szukają inwestora – zamiana ról na rynku nieruchomości

Poniżej fragment artykułu Okazje inwestycyjne szukają inwestora z magazynu Strefa Nieruchomości:

Doświadczeni inwestorzy w nieruchomości wiedzą, że biznes robi się w momencie zakupu. W dzisiejszych czasach ten, kto dysponuje informacją wcześniej niż inni, ma przewagę i niejednokrotnie wygrywa. Szybkie docieranie do najatrakcyjniejszych ofert sprzedaży nieruchomości i składanie ofert kupna jako pierwsi zainteresowani, pomagają osiągnąć najwyższe wskaźniki zwrotu z inwestowanego kapitału.

Do najlepszych potencjalnych okazji inwestycyjnych należą przede wszystkim oferty bezpośrednie, zamieszczane przez właścicieli nieruchomości.

Wiele z nich wcale nie pojawia się na jednym z pięciu najpopularniejszych portali z ogłoszeniami, tylko na pozostałych stu mniej popularnych czy lokalnych portalach. Przeszukanie ich wszystkich ręcznie każdego dnia to bardzo czasochłonne zadanie.

Dla inwestorów ceniących swój czas, a jednocześnie świadomych przewagi uzyskanej z posiadania odpowiednich informacji wcześniej niż inni, powstała innowacyjna aplikacja – podkluczyk.pl, która w 2020 roku zdobyła wyróżnienie w konkursie Mam Pomysł na Startup, organizowanym przez Urząd Miasta Łodzi.

czytaj więcej w 12 numerze magazynu Strefa Nieruchomości

Jak wyszukiwarka nieruchomości online pomaga inwestorom?

Jak to możliwe, że to nie inwestor szuka atrakcyjnych ofert, a to okazje inwestycyjne szukają inwestora w nieruchomości? Dzięki podkluczyk.pl i automatycznym powiadomieniom o okazyjnych ofertach inwestor znajduje atrakcyjne oferty, w tym oferty bezpośrednie, na swojej skrzynce mailowej. Nie musi więc szukać aktywnie i tracić czasu na przeglądanie ponad 100 portali codziennie. Wszystkie interesujące ogłoszenia sprzedaży nieruchomości od teraz może znaleźć na swojej skrzynce mailowej. Portal podkluczyk.pl pozwala oszczędzić czas na szukaniu okazyjnych ofert sprzedaży nieruchomości online.

gdzie szukać nieruchomości onine

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *