Przejdź do treści
podkluczyk.pl » Blog » Kto to jest pośrednik kredytowy – czy warto skorzystać z usług eksperta?

Kto to jest pośrednik kredytowy – czy warto skorzystać z usług eksperta?

kto to jest pośrednik kredytowy i czy warto skorzystać z jego usług

Uzyskanie kredytu samodzielnie lub we współpracy z pośrednikiem kredytowym można porównać do przygotowania 3-daniowej kolacji samodzielnie zamiast zamówienia cateringu. Można, ponieważ zgodnie z Polskim prawem za usługę pośrednictwa kredytowego nie zapłacimy. Jak można zatem skorzystać z okazji do skorzystania z usług pośrednika kredytowego? Kto to jest pośrednik kredytowy i czy warto skorzystać z usług eksperta?

Kto to jest pośrednik kredytowy

Pośrednik kredytowy to osoba, która pomaga zawodowo w uzyskaniu kredytu, np. kredytu hipotecznego lub kredytu konsumpcyjnego, ale także leasingu. Często pośredników kredytowych nazywa się również ekspertami kredytowymi. Ekspert kredytowy jest specjalistą, który poprowadzi Cię przez świat polskich banków oraz stworzy dla Ciebie plan, dzięki któremu spełnisz swój cel finansowy lub inwestycyjny. Pośrednik kredytowy pozwoli Ci oszczędzić dużo czasu i nerwów, przedstawiając Ci zawsze alternatywne rozwiązania w kilku bankach jednocześnie.

Kto to jest pośrednik kredytowy?

Ekspert kredytowy przedstawi Ci alternatywne oferty z kilku banków jednocześnie.

Pośrednik kredytowy – jak wygląda współpraca?

Wsparcie eksperta kredytowego opiera się na przygotowaniu całego procesu kredytowego w kilku bankach, selekcji najlepszych ofert pod względem kosztów, wygody oraz jakości dla danego profilu klienta. Pośrednik kredytowy przygotowuje i realizuje przygotowany z Tobą plan, żeby spełnić potrzeby i marzenia swojego klienta. Jak zatem wygląda współpraca z pośrednikiem kredytowym?

W całym procesie kredytowym pośrednik kredytowy jest osobą utrzymującą kontakt z bankami, nadzorującą aktualny status wniosków oraz – w przypadku kredytów hipotecznych – wspierającą w całej transakcji zakupu nieruchomości, pilnując terminów oraz stanu dokumentacji. Eksperci kredytowi służą też fachową wiedzą i dobrą radą w zakresie procedur bankowych oraz wszelkich kosztów bankowych. Dzięki temu potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie kosztów kredytu oraz pokierować w stronę najkorzystniejszego finansowania.

Pośrednik kredytowy – czy warto skorzystać z usług?

W swojej działalności pośrednik kredytowy oferuje pełną paletę usług, które służą konsumentom i pozwalają korzystać im z oferty banków na najwyższym poziomie. Za wszystkie swoje usługi eksperci nie pobierają opłat od klientów, rozliczają się bezpośrednio z bankami, dla których są alternatywą dla ich wewnętrznych działów handlowych. Działalność pośredników kredytowych w Polsce jest regulowana ustawami oraz monitorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Ma to służyć najwyżej jakości usług pośrednictwa kredytowego.

Eksperci kredytowi świadczą swoje usługi za równo na miejscu jak i zdalnie. Jeżeli zastanawiasz się nad wsparciem eksperta kredytowego możesz bezpłatnie skontaktować się ze mną klikając ten link lub w dedykowany baner pod wpisem.

Kto to jest pośrednik kredytowy - skontaktuj się z ekspertem kredytowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *